Tusze Zamienniki CLI-42 MULTI PACK do Canon (6384B010) (komplet)

produkowany przez DrTusz


Tusze do drukarek Canon - zamienniki i oryginalne -> Tusze Canon 42 - zamienniki i oryginalne


Dostępny od 29 września 2021


Tusze Zamienniki CLI-42 MULTI PACK do Canon (6384B010) (komplet)

Kup Canon CLI-42 MULTI PACK


Tusze Zamienniki CLI-42 MULTI PACK to idealna propozycja dla posiadaczy drukarek Canon, którzy chcą oszczędzić na zakupie tuszy bez utraty jakości wydruku. Wyprodukowane przez renomowaną firmę DrTusz, gwarantują wysoką jakość i niezawodność. Wkłady Atramentowe to kategoria, do której należy ten produkt, a jego rodzaj to Tusze. Zamienniki zapewniają wydajność na poziomie aż 3741 stron, zapewniając tym samym długotrwałe użytkowanie. Komplet składa się z kilku tuszy, co pozwala na oszczędność w porównaniu z kupowaniem pojedynczych wkładów. Cena to atrakcyjna oferta, za którą można nabyć wysokiej jakości tusze. Dzięki temu, że tusze są zamiennikami, można zyskać nawet do kilkudziesięciu procent oszczędności w porównaniu z oryginalnymi wkładami. Warto więc postawić na Tusze Zamienniki CLI-42 MULTI PACK, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego użytkownika drukarki Canon.


Najważniejsze informacje


Tusze Zamienniki CLI-42 MULTI PACK do Canon (6384B010) (komplet) to kartridże dedykowane do sprzętów drukujących firmy Canon.
Opakowanie zawiera tusze zamienniki w kolorach: Czarny, Żółty, Purpurowy, Błękitny, Szary, Jasny szary, Purpurowy Foto, Błękitny Foto.
Numer katalogowy producenta tych pojemników to DT-AC-42/K, a producentem jest firma DrTusz.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, zbiorniki powinne starczyć na około 3741 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tych produktów to około 319.99 zł.


Tusze pasują do drukarek:

Drukarka Canon Pixma Pro-100

Canon Pixma Pro-100

Drukarka Canon Pixma Pro-100S

Canon Pixma Pro-100S